Sizin Düğün Hikayeniz Konuşulsun

Düğünce, gelin ve damat adaylarına düğün hazırlıklarında kolaylık yaratacak öneri yazıları hazırlar. Biz bu düşünceyle yola çıkmışken bu güzel çiftlere rehber olabilecek en önemli şeyin birebir gelin ve damatlardan duyacakları fikirlerdir diye düşündük. Çünkü onların yaptığı tercihler, tecrübeler, bir sonraki gelinlere ilham verecekti, örnek olacaktı. Böylece iyi ve güzel şeyler hep yayılacaktı. Gülen yüzler artacaktı.

GERÇEK DÜĞÜNLER  başlığı altında biz mutlu gelin ve damatların çok güzel hikayelerine yer verdik. Tercihlerini anlattılar, ne kadar heyecanlandıklarını. Düğünde başlarına gelen aksiliklerini anlattılar. Onlar anlatırken heyecanlandılar, biz daha çok heyecanlandık. Kendi yaptıkları gelin buketlerini, nikah şekerlerini anlattılar. Biz onların yeteneklerine hayran kaldık.

Derken böyle sevgi büyüdü, arkadaşlık büyüdü.

İşte sen de Düğünce’de kendi hikayene yer vermek istersen biz de seve seve senin hikayene Düğünce’de yer vermek isteriz. Çünkü sevgi paylaştıkça büyür 🙂

Neler Anlatacağım ?

Düğün senin en önemli günün. Seni en çok etkileyen detayları anlatmaya başlayabilirsin. Zaten gerisi gelecektir. Bir de düğün alışverişin, yani, gelinliğini nereden aldın, damatlığını nereden, çiçeğin, düğün mekanı, kına gecesi malzemeleri, fotoğrafçın… Kısacası her detayı anlatabilirsin. Ve ayırdığın bütçeyi.

Fotoğraflarını da eklemeyi unutma.

Sormak istediğin sorular olursa buradan sorabilirsin.

<<<<< HAZIRSAN BAŞLAYALIM ! >>>>>

Yazı Göndermek için WordPress üyeliğinle giriş yapabilirsin. Üye değilsen hemen üye olabilirsin.

Hemen Üye Ol :

  •  
    Güç göstergesi
  •  

>> Ben Zaten Üyeyim